skip to Main Content

DEPO YÖNETİM ENTEGRASYONLARI

TBS YAZILIM ÇÖZÜMLERİ

TBS iş yazılımları kendi içinde, işletmenizin ihtiyaçlarına yönelik modül seçenekleri ile, merkez Erp uygulamanıza “bilginin oluştuğu yerde kayıt altına alınması” esaslı çözümler sunmaktadır.

Bilgi akışını sağlarken aynı zamanda uygulamanın kullanılacağı sektör ve ortam açısından kendisine özgü özellikleri ile ciddi tecrübeleri işletmenize kazandırılması amaçlamıştır.

TBS yazılım çözüm kümesinin temelinde, farklı ölçekten işletmelerin malzeme, bilgi ve para akışını entegre yöneterek, Mobil ve internet teknolojileri ile birlikte müşterilerinize, doğru ürünü, doğru zamanda, doğru yerde ve doğru fiyata sunulması amacına hizmet etmenizi hedeflemiştir.

Logo Netsis ERP çözümleriyle entegre çalışan TBS yazılımları, Mobil Satış,  Depo Stok yönetimi, Raporlama ve Üretim Otomasyonu alanlarında çözümler içermektedir. Ürün/Hammadde alım sürecinden satışa kadar, müşteriye ulaşan değer zincirinin bütünleşik bir şekilde yönetiminde kilit rol oynar. Geniş çözüm kümesi sayesinde ihtiyaca uygun bütünleşik yönetim sistemine sahip TBS, işletmenizin maliyetlerini azaltırken verimliliklerini artırmalarını sağlamaktadır.

TBS iş yazılımları Neden Tercih Edilmeli

 • %100 yerli çözüm
 • Satış ve satış sonrası ekonomik çözüm
 • Kısa sürede uyarlama
 • Netsis (ERP) ile tam uyumlu çalışma
 • ERP de var olan tanımları anında kullanabilme / Kolay sistem yönetimi
 • İş ve ürün geliştirmede esnek çözüm
 • Taleplere duyarlı, hızlı cevap verme isteği ve yeteneğine sahip çözüm
 • Uyarlama Sonrası verimlilik garanti eden çözüm
 • Performanslı
 • Kolay kullanım, pratik
 • Esnek
 • Fonksiyonel

TBS Sirus yeni nesil akıllı cihazlar üzerinde çalışacak şekilde tasarlanmış, Netsis ERP ile entegre çalışan, Depo süreçlerinizi dijital olarak yönetebileceğiniz, depoda işlemler bazında kontrol sağlayarak esnek bir yapıya sahip depo otomasyon sistemidir.

TBS Mobetra yeni nesil akıllı cihazlar üzerinde çalışacak şekilde tasarlanmış, Mobil Satış – Sipariş – Tahsilat – Raporlama gibi, plasiyer ve yöneticilerinizin Saha operasyonlarını kolay yürütebilecekleri modüler özellikte yazılım çözümüdür.

TBS Websell B2B, webden online internet bağlantısı ile çalışacak şekilde tasarlanmış, şirketinizin internet üzerinden bayinize mal ve hizmet satmasına yardımcı olarak, Satış – Sipariş – Tahsilat ve Gerekli bilgileri bayinize sunabileceğiniz, Raporlama alt yapısı ile rutin telefon trafiğini ve operasyonlarınızı azaltma yönünde katkı sağlayacak ,modüler özellikte yazılım çözümüdür.

Netsis ERP yazılımında Üretim veya Üretim Akış Kontrol modüllerini kullanan işletmeler de üretim alanından bilgilerin hızlı ve kolay toplanmasını sağlayan çözümdür. Prote Üretim, Üretim Akış Kontrol, Palet & Paket ve Barkod uygulamalarından oluşur.

TBS Fexireport Raporlama, Webden veya Android uygulama ile, internet bağlantısı olan her yerden (online) çalışacak şekilde tasarlanmış, raporlama alt yapısı sunan yazılım çözümüdür.

TBARKOD Netsis ERP kullanan firmalara özel her türlü barkodun tasarımının yapıldığı bağımsız olarak da kullanılabilen barkod etiketleme çözümüdür.
Back To Top Call Now Button