skip to Main Content

Proser Bilgisayar  Yazılım ve Danışmanlık, 2004 yılında yazılım projeleri üretmek ve bilgi teknolojileri alanında danışmanlık hizmetleri vermek üzere kurulmuştur. İş yazılımları sektöründe ERP, CRM,  uygulama, eğitim ve destek hizmetleri vererek müşterilerimize katma değer yaratan, rekabet avantajı getiren çözümler sunmaktayız.

200’ün üzerinde projede farklı sektör ve uygulamalarda kazandığımız deneyimlerimizle, müşterilerimize ‘paketlenmiş yazılımlar’ değil ‘verimlilik yaratan çözümler’ sunmak en büyük mutluluğumuz. Bu çerçevede, danışmanlık, yazılım ve destek ekiplerimizle en yeni teknolojileri, en verimli çözümleri müşterilerimize sunmak, ihtiyaçlarını iyi anlayarak uygun çözümleri üretmek ve çözümün sürekliliğini sağlamak birinci önceliğimiz.

 

Netsis Çozüm Ortağı olarak uzmanlaşmış kadromuz ile işletmenize özel çözümler sunmaktayız.

Satış Öncesi Destek

Sizlerin ihtiyaçlarını doğru tespit edebilmek ve doğru ürün seçmenizi sağlamak için işletmenizi ziyaret edip iş süreçlerinizi analiz ediyoruz.  İşletmenizi inceliyoruz.

Teklif ve Satış

Analiz sonrası ihtiyaçlarınızı rapor edip, en uygun Netsis kampanyalarından yararlandırarak bütçenize uygun fiyatlar ile doğru ürüne sahip olmanızı sağlıyoruz.

Eğitim ve Uyarlama

İşletmelerin kullanıcılarına departman bazında eğitim veriyoruz. Bu eğitim çerçevesinde uyarlama işlemlerini tamamlayıp, tüm süreçlere Netsis i adapte ediyoruz.

6 Ay Ücretsiz Destek

Satış, eğitim, uyarlama sonrası  hizmet verdiğimiz işletmelerin Netsis uygulamalarına 6 Ay süre ile ücretsiz telefon ve uzak erişim hizmeti vermekteyiz. 

Güncellemeler ve Bakım

Netsis Güncellemelerinizi ve database update lerinizi Netsis in yayınladığı güncelleme set dosyaları takvimine göre güncel tutuyoruz.

Destek Sözleşmesi

İşletmelerinizin kullanmış olduğu Netsis ürünlerine Aylık/Yıllık Sözleşmeli destek ve danışmanlık hizmetleri sunmaktayız….

.

NETSİS uygulamalarında uzmanlaşmış ekibimiz ile NETSİS yazılımlarına uyarlama faaliyet göstermekteyiz.
İlkemiz; Kayıtsız şartsız müşteri memnuniyetidir.
    PROSER en üst düzeydeki teknolojik ürünleri ve yazılımları müşterilerine kullandırarak, hatasız ve en az insan gücüyle, en doğru verileri elde ediyoruz.
      Bu doğrultuda işletmenizin ihtiyacı olan rapor ve analizleri en sağlıklı bir şekilde sunma imkanı sağlıyoruz.

Netsis ERP Çözümleri ile Hemen Tanışmalısınız

Netsis ERP Çözümleri uyarlamaya açık esnek yapısı ile her sektörde ve her ölçekte şirketin değişen ihtiyaçlarına göre profesyonel çözümler sunar.

Üretim yapan bir şirketseniz basit üretimden kapsamlı üretime kadar ihtiyacınız olan tüm foksiyonları Netsis ERP Çözümlerinde bulabilirsiniz.

Sizde LOGO nun 30 yıla aşkın sektör tecrübesi ile geliştirilen Netsis ERP çözümlerinden şirketinize en uygun olanı seçip işinizi geleceğe taşıyın.

İş süreçlerini çok daha kolay, pratik, uygun maliyetli ve etkin bir şekilde yönetmeyi sağlayan Netsis ERP çözümleri, kalite ve verimlilik anlayışını, çalışan düzeyinden başlayarak tüm süreçlere yaygınlaştırıyor. Böylece işletmenin tamamında karmaşık iş süreçleri sadeleşiyor ve iyileştiriliyor.

Netsis ERP portföyünde standart kurulumların yanı sıra geliştirmeye açık, modüler yapılar da sunuluyor. İsteğe ve ihtiyaca göre eklenebilen modüllerle tüm işletmeler, kendileri için en uygun ERP paketini oluşturabiliyor. Modüllerin yanı sıra app-in-app teknolojisiyle yeni uygulamalar sisteme entegre edilebiliyor; widget’lar ile de kullanım kolaylığı artırılabiliyor.

Yerleşik ya da web tabanlı kullanım seçenekleri de sunan Netsis ERP portföyündeki kapsamlı çözümler, her işletmenin ihtiyacına göre seçilip şekillendirilebiliyor.

Back To Top Call Now Button