skip to Main Content

Logo Yazılım

Logo Yazılım  60 dan fazla çözümümüz ile her sektörün ritmi, Kobi’den Holding’e her şirketin temposu, 1.000.000’a aşkın kullanıcının sesi olarak 35 yıldır güvenle kodluyor,  geleceği yazıyoruz.

Netsis Nedir?

Netsis ERP Çözümleri uyarlamaya açık esnek yapısı ile her sektörde ve her ölçekte şirketin değişen ihtiyaçlarına göre profesyonel çözümler sunar,  sağladığımız iş disiplini sayesinde üretim verimliliğinizi artırabilirsiniz.

.

NETSİS uygulamalarında uzmanlaşmış ekibimiz ile NETSİS yazılımlarına uyarlama faaliyet göstermekteyiz.
İlkemiz; Kayıtsız şartsız müşteri memnuniyetidir.
    PROSER en üst düzeydeki teknolojik ürünleri ve yazılımları müşterilerine kullandırarak, hatasız ve en az insan gücüyle, en doğru verileri elde ediyoruz.
      Bu doğrultuda işletmenizin ihtiyacı olan rapor ve analizleri en sağlıklı bir şekilde sunma imkanı sağlıyoruz.

Netsis ERP Çözümleri ile Hemen Tanışmalısınız

Netsis ERP Çözümleri uyarlamaya açık esnek yapısı ile her sektörde ve her ölçekte şirketin değişen ihtiyaçlarına göre profesyonel çözümler sunar.

Üretim yapan bir şirketseniz basit üretimden kapsamlı üretime kadar ihtiyacınız olan tüm foksiyonları Netsis ERP Çözümlerinde bulabilirsiniz.

Sizde LOGO nun 30 yıla aşkın sektör tecrübesi ile geliştirilen Netsis ERP çözümlerinden şirketinize en uygun olanı seçip işinizi geleceğe taşıyın.

İş süreçlerini çok daha kolay, pratik, uygun maliyetli ve etkin bir şekilde yönetmeyi sağlayan Netsis ERP çözümleri, kalite ve verimlilik anlayışını, çalışan düzeyinden başlayarak tüm süreçlere yaygınlaştırıyor. Böylece işletmenin tamamında karmaşık iş süreçleri sadeleşiyor ve iyileştiriliyor.

Netsis ERP portföyünde standart kurulumların yanı sıra geliştirmeye açık, modüler yapılar da sunuluyor. İsteğe ve ihtiyaca göre eklenebilen modüllerle tüm işletmeler, kendileri için en uygun ERP paketini oluşturabiliyor. Modüllerin yanı sıra app-in-app teknolojisiyle yeni uygulamalar sisteme entegre edilebiliyor; widget’lar ile de kullanım kolaylığı artırılabiliyor.

Yerleşik ya da web tabanlı kullanım seçenekleri de sunan Netsis ERP portföyündeki kapsamlı çözümler, her işletmenin ihtiyacına göre seçilip şekillendirilebiliyor.

Back To Top Call Now Button